Motorsiklet kursuna gitti, 'Motorsiklet bilmiyor' diye almadılar
Türkiye’de 100 kişi başına düşen motorsiklet sayısı!
Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!
BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli
Bu haber 24 Ekim 2016, Pazartesi 18:54 tarihinde eklendi. 2296 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!

Motosiklet tutkunları için hazırlanan kredi kampanyasında 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor!
Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!

Katarlı QNB tarafından satın alınan Finansbank ilk iş olarak ismini “QNB Finansbank” olarak değiştirmişti. Bankanın yeni sahibi olan şirket atılımlara hız vereceğini açıklamıştı. Daha geniş müşteri portföyüne ulaşmak isteyen QNB Finansbank kredi türlerini çeşitlendirme kararı aldı.

Bu kapsamda klasik taşıt kredisi mantığına ek olarak motosiklet tutkunlarını da düşünen QNB Finansbank, onlara özel kredi kampanyası hazırladı.

48 Aya Kadar Vade İmkanı

Trafikte takılmak istemeyen motosiklet tutkunları için hazırlanan kredi kampanyasında 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı sunulmuştur. Üstelik bu olanak sadece sıfır kilometre motosiklet satın almak isteyen müşterilerle sınırlı değildir. İkinci el bir motosiklet almak isteyen müşteri de QNB Finansbank’ın sunduğu motosiklet kredisi kampanyasından faydalanabilmektedir.

Kredi kampanyası kapsamında; BMW, Honda, Suzuki, Harley Davidson, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, Bombardier, Polaris ve Vespa marka motosiklet almak isteyen müşteriler için avantajlı faiz oranlarısunulmaktadır. Diğer marka ve modellerde motosiklet alımları banka tarafından kampanya kapsamına alınmamıştır.

Sıfır kilometre motosikletler için, nihai fatura tutarının 50,000 Türk Lirasına kadar olan kısmının %70'i, 50,000 Türk Lirasının üzerinde kalan kısmın ise %50'si kadar motosiklet kredisi kullanılabilmektedir. 2.el motosikletlerde fatura tutarı yerine motosikletin kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları ve vade seçenekleri aynıdır.

Kefil Yok, Rehin Yeterli

QNB Finansbank motosiklet kredisi kampanyası kapsamında müşterilerinden kefil istememektedir. Satın alınacak olan motosiklet işin rehin işlemi yapılmaktadır. Bu işlem kredi teminatı için yeterli olmaktadır.

Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşteri bankaya yapacağı geri ödemelerde istediği ödeme planını oluşturabilmektedir. İster taksit atlatmalı, ister taksit ötelemeli, istenildiği durumlarda ödeme dönemi bulunmayan seçenekler tercih edilebilmektedir.

Aylık sabit ve eşit taksitli klasik geri ödeme modeli de her zaman seçenekler arasında mevcuttur.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : motosiklet kredisi
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Takip ettiğiniz haber kategorisi hangisi?
Motosiklet Videoları
Motosiklet Resimleri
Motosiklet İlanları
Motosiklet Haberleri
Motosiklet Kazaları
Motosiklet Dersleri


Web sitesinde yayınlanan animasyon, video, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, yayınlanamaz.