Motorsiklet kursuna gitti, 'Motorsiklet bilmiyor' diye almadılar
Türkiye’de 100 kişi başına düşen motorsiklet sayısı!
Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!
BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli
Bu haber 14 Ekim 2016, Cuma 10:26 tarihinde eklendi. 2077 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli

Motosiklet kavramını yeniden ele alan BMW’nin tasarımının yanı sıra sahip olduğu teknolojiyle de büyük bir beğeni toplaması beklenmekte
BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli
Otomotiv dünyasının liderleri arasında yer alan BMW ürettiği otomobiller kadar ürünlerinde kullandığı gelişmiş teknolojilerle de ön plana çıkıyor. Markanın yeni tanıttığı konsept motosiklet de BMW’nin geleceği son derece büyük yatırımlar yapmaya devam ettiğini ortaya koyuyor.
 
Motosiklet kavramını yeniden ele alan BMW’nin tasarımının yanı sıra sahip olduğu teknolojiyle de büyük bir beğeni toplaması beklenmektedir. Motosiklette şerit takip, çarpma önleme gibi teknolojilerle birlikte Google Glass benzeri bir gözlükle teknolojilerin kontrol edilebileceği ifade ediliyor.
 
Motorrad Vision Next 100 için tasarlanan motosiklet şuan için konsept bir model olup ilerleyen yıllarda konsept modelden ilham alınarak yeni motosiklet modellerinin üretilebileceği belirtiliyor.
 
Konsept modelle ilgili olarak ortaya çıkan bilgilerde ise modelin hayata geçirilmesi durumunda koruyucu kıyafet ve kask kullanımına gerek kalmayacağı iddia ediliyor. BMW’nin üretim versiyonuna yakın bir zaman içerisinde geçip geçmeyeceği bilinmese de konsept olarak tanıtılmasının bile motosiklet dünyasında birçok düşünceyi değiştirmesi bekleniyor. Yaşanan tüm bu gelişmelerle birlikte ilerleyen zamanlarda motosikletlerin çok daha güvenli bir hale geleceğini ortaya koyuyor.
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Takip ettiğiniz haber kategorisi hangisi?
Motosiklet Videoları
Motosiklet Resimleri
Motosiklet İlanları
Motosiklet Haberleri
Motosiklet Kazaları
Motosiklet Dersleri


Web sitesinde yayınlanan animasyon, video, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, yayınlanamaz.