Motorsiklet kursuna gitti, 'Motorsiklet bilmiyor' diye almadılar
Türkiye’de 100 kişi başına düşen motorsiklet sayısı!
Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!
BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli
Bu haber 31 Ekim 2015, Cumartesi 11:19 tarihinde eklendi. 3172 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BMW motorları Anadolu yakasında

BMW motosiklet Borusan Oto ile İstanbul Anadolu Yakası'nda
BMW motorları Anadolu yakasında

BMW, BMW i, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında sürdüren Borusan Oto, BMW markalı motosiklet satışında da iddiasını ortaya koydu. BMW motosiklet satışını İstanbul Anadolu yakasına da taşıyan Borusan Oto, BMW Motorrad Showroom’unu Ataşehir şubesi bünyesinde düzenlediği bir etkinlikle resmen faaliyete geçirdi. Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız ve motosiklet tutkunlarının katıldığı etkinlikte, Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya bir konuşma yaparak geçen yıl 347 adet BMW motosiklet sattıklarını, bu yıl sonunda ise 450 adet motosiklet satışına ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

BMW, BMW i, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla gerçekleştiren Borusan Oto, BMW motosiklet satışında da iddialı atağını sürdürüyor. Bu yıl BMW motosiklet satışında ulaştığı performans ile dikkat çeken ve satışlarını yüzde 30 artıran Borusan Oto, yeni motosiklet yatırımını hayata geçirdi. BMW motosiklet satışını İstanbul Anadolu yakasına da taşıyan Borusan Oto, Ataşehir şubesinde motosiklet showroom’unun resmi açılışını yaptı. Ataşehir şubesi bünyesinde faaliyete geçen BMW Motorrad Showroomu, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız’ın da katıldığı renkli bir etkinlikle hizmete girdi. Eşref Biryıldız, 1984 yılından beri Borusan Otomotiv’in BMW motosiklet satışı yaptığını ve genişleyen bayi ağıyla uzun dönemde BMW Motorrad için daha büyük planlarının olduğunu söyledi.

 Samandıra yatırımı yolda

Açılış töreninde konuşan Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, Borusan Oto Ataşehir şubesinin geçtiğimiz yıl Temmuz ayında faaliyete girdiğini belirterek, “Borusan Oto Ataşehir çağdaş mimarisi ve BMW’nin yenilikçi showroom konseptinin ilk uygulaması olmasıyla dikkat çekti. Geçen bir yıl zarfında Avrupa ve Ortadoğu’dan birçok BMW distribütörü ve bayisi bu tesisi ziyaret ederek ülkelerinde yapacakları yatırımlar için örnek aldılar. Bu hepimiz için ayrı bir gurur kaynağı oldu. BMW, BMWi elektrikli araçlar, MINI ve BMW Premium Selection araçların sergilendiği bu tesisin tek eksiği BMW Motosiklet idi. Şimdi o eksiği tamamlamış olduk” dedi. Sakarya, “Borusan Oto Ataşehir BMW Motorrad Showroomu ile BMW motosiklet satışlarını Anadolu yakasına taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.  Uğur Sakarya, “3 ay önce inşaatına başladığımız ve 2017 yılında hizmete girecek olan TEM otobanı üzerinde Samandıra bölgesindeki yeni tesisimizde de daha büyük bir BMW Motorrad Showroom ve servisi olacağının müjdesini de veriyorum” diye konuştu. Borusan Oto olarak geçen yıl 347 adet BMW motosiklet sattıklarını ifade eden Sakarya, bu yılsonunda ise 450 adet motosiklet satışına ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : bmw motosiklet
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Takip ettiğiniz haber kategorisi hangisi?
Motosiklet Videoları
Motosiklet Resimleri
Motosiklet İlanları
Motosiklet Haberleri
Motosiklet Kazaları
Motosiklet Dersleri


Web sitesinde yayınlanan animasyon, video, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, yayınlanamaz.