Motorsiklet kursuna gitti, 'Motorsiklet bilmiyor' diye almadılar
Türkiye’de 100 kişi başına düşen motorsiklet sayısı!
Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!
BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli
Bu haber 01 Ekim 2015, Perşembe 11:19 tarihinde eklendi. 2376 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Honda Pcx Hakkında Merak Ettikleriniz

Honda Pcx 150 modeli tasarım ve performansıyla göz dolduruyor.
Honda Pcx Hakkında Merak Ettikleriniz
Ekonomik Tasarım ve Modern Görüntü
Devamlı yükselmekte olan yakıt fiyatları ile gelişen çevre bilinci, ulaşım hususundaki fikirlerimizi de etkilemiş bulunuyor. Bu noktada küçük silindir hacimli scooterların popülaritesi git gide artmaya başladı. Fakat, bir scooterın hakikatte cazibe sahibi olması yalnızca onun düşük yakıt tüketimi ile yoğun şehir trafiğinden kurtulabilme kabiliyeti değil, bunun yanında eğlenceyle de ilgili bir durumdur. Motosikletin insanlara sunmuş olduğu ve verebileceği özgürlük ile bağımsızlık duygusu.  Honda markası lüks büyük silindir hacimli scooterlar ile ulaşım ve işiniz amacıyla tasarlanan scooterlara kadar her çeşit yaşam tarzı için bir scooter sunmayı hedefler. Bakıldığında Hondalar her zaman kalite ve güven sağlamakta PCX kompakt, ekonomik imkanları açısından olan modern bir görüntüsü bir 150cc scooter talebinde bulunan sürücüler için tasarlandı. Bir scooterda ilk kez kullanılmakta olan Start-Stop sistemi ile yakıt ekonomisi imkanı sağlarken, düşük ses oranı düşük emisyon ile kolay kullanımdan modern bir imaja kadar PCX pratik, hızlı ve eğlenceli sürüşler sunmaktadır.  Yeni nesil ilk motorlu aracı olmak amacıyla ideal, kentin her köşesine erişim sağlayabileceğiniz pratik bir gezgin ile tüm günlük işleri yapmak amacıyla güvenilir bir araçtır. Bunun yanında sürüşü de müthiş bir eğlence sunmaktadır.
 
Konfor ve stilden ödün vermeyin
Honda'da "küçük hacim" konfor ile stilden ödün verme manasına gelmemektedir. PCX bakıldığında bunun en mükemmel örneği. Uzun, alçak ve kıvrımlı şekil yapısıyla genç bir tasarım imkanına sahip. Kendine has ön yüzü ile akıcı gövde çizgileri ona dinamik bir yapı ve lüks bir görntü imkanı yakalamasını sağlamış. Günlük hayatta, PCX iş ya da eğlence için gezinmenin hızlı ve güvenli bir yolu. Geceleri ise kentin her alanına kolayca uyum sağlayabilir. Bir sürücüyü, yolcuyu ve hafif bir bagajı hafta sonu geldiğinde çok kolay bir şekilde gezintiye götürebilir. Nereye gidilirse gedilsin, orijinal tasarımı ile güven verici dokusuyla her sıradan gezinti keyifli bir kaçış gibi algılanacaktır.  Koyu renk ön siperliği, PCX'e modern bir hava verir ve sürücüyü ssert rüzgardan korur. Çift ön far tasarımı ön tarafına sıra dışı bir modern hava katar. PCX'in, alçak sele boyu ile yumuşak sürüş performansı ile bütünleşen güvenli ve rahat bir sürüş hissi veren uzun geniş ayak alanı da mevcuttur. Rahat koltuğunda sürücü için sırt desteği ile geniş bir sele bölgesi vardır. Sele altındaki, kilitlenebilir depo yeri başka malzemelerimizede yer bırakmış Fullface kaskını içine alır. Buna ilave olarak, ön tarafında çok kullanışlı bir eldiven bölmesi mevcuttur. Daha fazla bagaj alanına gerek duyulduğunda, arka taşıyıcı 26 litrelik bir arka çantayı taşıyabilme gücündedir.  
 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Takip ettiğiniz haber kategorisi hangisi?
Motosiklet Videoları
Motosiklet Resimleri
Motosiklet İlanları
Motosiklet Haberleri
Motosiklet Kazaları
Motosiklet Dersleri


Web sitesinde yayınlanan animasyon, video, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, yayınlanamaz.