Motorsiklet kursuna gitti, 'Motorsiklet bilmiyor' diye almadılar
Türkiye’de 100 kişi başına düşen motorsiklet sayısı!
Finansbank’tan motosiklet kredisi: Masraf Yok, Vade Uzun!
BMW’den Fütüristik Bir Motosiklet Modeli
Bu haber 24 Ağustos 2015, Pazartesi 17:19 tarihinde eklendi. 1796 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2. el motosiklet kredi fiyatları

Motosiklet almak isteyen ancak satın almak istedikleri motosiklet için yeteri kadar nakit paraları bulunmayan kişilere bankalar motosiklet kredisi paketleri ile finansman desteği sağlamaktadır.
2. el motosiklet kredi fiyatları

 

Motosiklet kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası İş Bankası ve Finansbank gibi pek çok özel banka bulunmakla beraber aynı zamanda Ziraat Bankası gibi kamu bankaları da bulunmaktadır.

Motosiklet almak isteyen ancak satın almak istedikleri motosiklet için yeteri kadar nakit paraları bulunmayan kişilere bankalar motosiklet kredisi paketleri ile finansman desteği sağlamaktadır. Motosiklet kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası İş Bankası ve Finansbank gibi pek çok özel banka bulunmakla beraber aynı zamanda Ziraat Bankası gibi kamu bankaları da bulunmaktadır. 

Motosiklet kredisi başvurusu için yapmanız gereken tek şey size en düşük faizli ve en az masraflı kredi seçeneğini sunan bankayı belirlemektir. Bunun için bankaların internet şubelerini ziyaret ederek hesaplamalar yapabileceğiniz gibi en doğru ve sağlıklı sonucu alabilmek için bankaların fiziki şubelerini ziyaret ederek müşteri hizmetleri yetkililerinden kesin bilgi almaktır. Üstelik bu yöntem ile sizden istenen tüm masrafları da öğrenebileceğiniz için yapacağınız karşılaştırma çok daha doğru olacaktır. 

Doğru bankayı belirledikten sonra bankanın sizden talep ettiği evrakları tamamlayarak başvuru işleminizi resmiyete dökebilirsiniz. Banka başvuru koşullarını taşıyan herkesin başvurusunu kabul etmekle yükümlüdür ancak yapılan başvuruları her zaman için reddetme hakkına sahiptir. Kredinin geri dönüşüne kesin emin olmayan bankalar kredi başvurusunu reddetme hakkını kullanırken kredi notu yüksek olan kişilerin kredi başvuruları hemen kabul edilmekte ve aynı gün içerisinde kredi kullandırımları gerçekleştirilmektedir. 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : motosiklet kredisi
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Takip ettiğiniz haber kategorisi hangisi?
Motosiklet Videoları
Motosiklet Resimleri
Motosiklet İlanları
Motosiklet Haberleri
Motosiklet Kazaları
Motosiklet Dersleri


Web sitesinde yayınlanan animasyon, video, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, yayınlanamaz.